Naši odborári  zo ZO OZ SSOŠ DSA Trebišov na výlete

HOREHRONIE  27. – 29. august 2016

Odborári s rodinami zo ZO OZ SSOŠ DSA Trebišov tento raz navštívili HOREHRONIE, krásny kút Slovenska kde tiež bolo čo objavovať.

Cestou sme sa zastavili v Štítniku, kde sme si zo záujmom pozreli evanjelický kostol aj s odborným výkladom /dozvedeli sme sa že tam bude koncertovať aj Lucie Bíla/ a Vodný hrad. Na Prednej Hore sme sa vyčľapkali vo vodnom svete. V Závadke nad Hronom - Európske vzdelávacie centrum, sme spali v malebných dreveničkách . Každý večer sme pri šumení Hrona opekali , spievali aj tancovali pri plápolajúcom ohni.

V nedeľu sme objavovali podzemné krásy v Bystrianskej jaskyni. V Slovenskej Ľupči sme sa vyštverali na hrad Ľupča, našli Skalný hríb . V Nemeckej vzdali hold obetiam vojny a ubolené nohy schladili na Letnom kúpalisku v Podbrezovej. Pondelok patril návšteve Brezna. vo Vydrove sme sa poprechádzali lesným skanzenom, navštívili lesné múzeum a povozili sa na Čiernohronskej železničke až do Čierneho Baloga. „Odskočili“ sme si ešte do termálneho kúpaliska Vrbov a potom už sme „pálili“, neviem či odpočinutí, ale iste spokojní a usmievaví, domov.

Taššová

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.