Jesenný workshop v Bratislave

Liga Proti Rakovine - workshop: onkologická výchova

V dňoch 13. 10. - 16. 10. 2016 sa dve žiačky našej školy spolu s pedagogickým dozorom zúčastnili workshopu onkologickej výchovy v Bratislave. Každoročne sa tu stretávajú žiaci stredných škôl z celého Slovenska, aby podporili kampaň Ligy proti rakovine „Týždeň proti rakovine“, ktorá je tento rok zameraná na pohyb. Celá kampaň sa vedie v duchu hesla: "Krok ku zdraviu", pretože tvárou kampane je slovenský olympijský víťaz v rýchlochôdzi Matej Tóth. Okrem toho bol pre účastníkov workshopu pripravený vzdelávací program vo forme zaujímavých prezentácií, diskusií a, samozrejme, nesmela chýbať ani športová aktivita.

Liga proti rakovine spolu s Matejom Tóthom vyzýva Slovákov k tomu, aby urobili KROK KU ZDRAVIU! Naším spoločným cieľom je dosiahnuť za mesiac (od 10.10.2016 do 10.11.2016 ) 10 000 000 krokov – teda toľko, koľko on spraví za rok. Každý, kto sa zapojí do kampane môže svoje nachodené kroky vymeniť za skvelé odmeny, napr. zľavy na knihy, zľavy na vstupnom do fitnescentra atď. Je to jednoduché a zapojiť sa môže každý, pretože chôdza je pre nás tým najprirodzenejším pohybom.

Všetky potrebné informácie nájdete v odkaze: http://www.krokkuzdraviu.sk/

RNDr. Natália Göblová
Simona Sedláčeková, Lenka Siváková 3.B

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.