JA Firma BioVita začína v reálnom svete podnikania

JA

Vďaka JA Slovensko sme dňa 14.11.2017 absolvovali školenie manažmentu, ktoré je realizované praktickou a kreatívnou formou.

JA Slovensko je nezisková vzdelávacia organizácia, ktorá už 25 rokov realizuje na školách ucelenú koncepciu nadštandardného zážitkového vzdelávania.

Formuje podnikateľské myslenie a finančnú gramotnosť mladých ľudí a ponúka preventívne riešenia pre ich zamestnanosť.

V spolupráci so školami vytvára priaznivé a stimulujúce prostredie pre rozvoj osobných kompetencií študentov a učiteľov v rámci podnikateľského vzdelávania

Zamestnanci spoločnosti AT&T nám odovzdali na školení svoje skúsenosti a rady z oblasti projektového a krízového riadenia, marketingu a financií. Nechýbali ani rady ako zvládať problémy v tíme. Príprava na reálne problémy v podnikateľskom prostredí prebehla metódou learning by doing, kde sme riešili v tímoch problémy z rôznych oblastí, ktoré počas podnikania môžu nastať. JA Firma BioVita je pripravená, a tak môžme naplno rozbehnúť svoje podnikateľské aktivity.

V rámci projektu ASPIRE, ktorý realizuje nezisková vzdelávacia organizácia JA Slovensko, v spolupráci so spoločnosťou AT&T, sme sa mohli zúčastniť školenia manažmentu JA Firiem. Na ňom sme sa oboznámili so zodpovednosťou a správnymi postupmi pri riešení rôznych problémov. Po absolvovaní tohto školenia sme získali certifikáty za účasť školenia a teraz už vieme, čo nás čaká a sme pripravení na rôzne situácie. Naše znalosti sa rozšírili predovšetkým o časť projektového riadenia.

Na záver by sme sa chceli veľmi poďakovať neziskovej vzdelávacej organizácii JA Slovensko, spoločnosti AT&T a hlavne našej pani profesorke Ing. Helene Vargovej za možnosť zúčastniť sa tohto školenia manažmentu a za získané skúsenosti a zručnosti v programe JA Aplikovaná ekonómia.

Za JA Firmu BioVita : Oľga Vaľová, Kristína Zubková, Róbert Bandoľa a Filip Novák

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.